Кабмін дав команду готуватися до президентських виборів

211
Кабмін дав команду готуватися до президентських виборів

Кабінет міністрів України видав розпорядження №1431-р від 25 листопада 2009 р. "Про деякі питання забезпечення підготовки і проведення чергових виборів Президента України". Документ опублікований сьогодні в газеті "Урядовий кур'єр".

Документом Міністерству закордонних справ, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству юстиції, Міністерству охорони здоров'я, Міністерству оборони, Міністерству праці та соціальної політики, Державному департаменту з питань виконання покарань, адміністрації Державної прикордонної служби, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям доручено забезпечити своєчасне подання органам ведення Державного реєстру виборців відомостей відповідно до вимог статей 34 і 361 Закону України "Про вибори Президента України", статті 22 закону України "Про Державний реєстр виборців" та рішень Центральної виборчої комісії, прийнятих в межах її повноважень.

Видео дня

Міністерству закордонних справ, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям доручено забезпечити підготовку органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та передачу їх окружним виборчим комісіям, дільничним виборчим комісіям закордонних виборчих дільниць у строки та згідно з вимогами, встановленими законом України "Про вибори Президента України".

Міністерству транспорту та зв'язку, ВАТ "Укртелеком" доручено забезпечити належне функціонування мережі передачі даних автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців", а також високоякісний, стабільний, високошвидкісний цифровий зв'язок у зазначеній системі.

Державному комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям доручено забезпечити оперативне вирішення питань щодо державної реєстрації окружних виборчих комісій як юридичних осіб та припинення такої реєстрації.

Міністерству внутрішніх справ доручено забезпечити оперативну видачу (обмін) виборцям паспортів громадян України у разі їх звернення; оперативну видачу виборчим комісіям дозволів на виготовлення печаток і штампів за зверненням Центральної виборчої комісії та окружних виборчих комісій.

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським держадміністраціям доручено забезпечити надання виборчим комісіям приміщень, необхідних для виконання ними функцій з підготовки та проведення голосування, транспортних засобів, обладнання, інвентарю, оргтехніки, засобів зв'язку, інших матеріальних цінностей згідно з нормативами, встановленими законом України "Про вибори Президента України" та актами Центральної виборчої комісії; окружним виборчим комісіям у разі їх звернення приміщень придатних для проведення публічних заходів передвиборної агітації.

Міністерству фінансів доручено забезпечити своєчасне та у повному обсязі фінансування видатків, пов'язаних з підготовкою і проведенням виборів Президента України.

Міністерству закордонних справ, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству транспорту та зв'язку, Міністерству охорони здоров'я, Міністерству юстиції, Міністерству культури і туризму, Державному комітету телебачення та радіомовлення, Державній митній службі, Адміністрації Державної прикордонної служби, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям доручено створити належні умови для здійснення офіційними спостерігачами від іноземних держав та міжнародних організацій своїх повноважень під час виборчого процесу.

Міністерству внутрішніх справ, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям доручено забезпечити громадський порядок, охорону виборчих бюлетенів, іншої виборчої документації та приміщень, що надаються виборчим комісіям.

Державному комітету архівів, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям доручено забезпечити у межах компетенції зберігання виборчої та іншої документації, перелік якої встановлюється Центральною виборчою комісією, та матеріальних цінностей, що надаються виборчим комісіям на період виборчого процесу.

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям протягом другої декади грудня поточного року розглянути питання щодо стану здійснення заходів з підготовки і проведення виборів Президента України на засіданні Ради міністрів Автономної Республіки Крим, колегіях обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій з метою забезпечення безумовного виконання вимог закону України "Про вибори Президента України".

Центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям доручено поінформувати до 17 грудня 2009 р. та 12 січня 2010 р. Кабінет міністрів України про результати проведеної роботи, пише "РБК-Україна".