Ахмадінеджад образився на Росію

235
Ахмадінеджад образився на Росію

Президент Ірану Махмуд Ахмадінежад піддав критиці рішення Росії підтримати резолюцію МАГАТЕ щодо іранської ядерної програми.

"Росія зробила помилку. Її оцінка поточної ситуації у світі неправильна", - сказав Ахмадінежад в ефірі державного телеканалу Ірану.

Президент Ірану також запевнив, що плани про будівництво 10 нових заводів зі збагачення урану - "це не блеф".

"Тут немає місця для блефу. Ми досягнемо всього, про що говоримо", - сказав він.

Він також зазначив, що Іран не зобов'язаний звітувати перед МАГАТЕ про плани будівництва ядерних заводів до того часу, поки для їхнього спорудження в країну не будуть імпортовані технології.

Видео дня

Крім того, Ахмадінеджад заявив, що санкції проти його країни не увінчаються успіхом.

"Санкції не будуть мати успіху. Агресори жалкуватимуть про свої дії, як тільки покладуть палець на спусковий механізм", - сказав він.

Нагадаємо, тегеран у неділю оголосив про намір побудувати в Ірані десять нових заводів зі збагачення урану. Уряд доручив іранському ядерному відомству почати будувати п'ять нових заводів негайно, до зведення ще п'яти заводів планується приступити впродовж двох місяців. Ці заводи будуть аналогічними вже побудованому ядерному об'єкту в Натанзі. Президент Ірану заявив, що Ісламська Республіка має виробляти по 250-300 тонн ядерного палива на рік, пише "Новинар".