Міліція вимагає від кримського міністра диплом

326
Міліція вимагає від кримського міністра диплом

Кримська міліція закликає міністра курортів і туризму автономії Андрія Сумцова надати або опублікувати в ЗМІ копію диплома про закінчення вищого учбового закладу і отримання кваліфікаційного рівня «бакалавр права».

Про це йдеться в поширеному сьогодні повідомленні прес-служби Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Криму.

«На направлений міліцією запит в Київський національний університет імені Тараса Шевченка поступила відповідь про те, що з 2004 по 2006 роки Сумцов навчався на юридичному факультеті на заочному відділенні на платній основі і одержав кваліфікацію «магістр права». Проте для того, щоб одержати дану кваліфікацію, спочатку треба мати кваліфікаційний рівень «бакалавр права», - сказано в повідомленні.

Видео дня

Разом з тим, стверджують в міліції, документи, що є підставою для подальшого підвищення рівня кваліфікації Сумцовим, в архіві КНУ імені Шевченка не виявлені.

Керівництвом ВУЗу «призначена комісія для продовження вивчення архівних документів».

Як повідомляв УНІАН, раніше начальник Головного управління МВС України в АР Крим Генадій Москаль просив голову Ради міністрів Криму Віктора Плакиду і голову Головуправління державної служби України Тимофія Мотренка провести перевірку відносно Сумцова.

Він стверджував, що ”перевіркою, проведеною ГУ МВС України в АР Крим, встановлено, що до 1999 року Сумцов Андрій Анатолієвич був відомий, як Жидік Андрій Анатолієвич, 20.04.1974 року народження. Після того, як Луцьким РУВС УВС України у Волинській області відносно нього було порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ст.103 Кримінального кодексу України (у редакції 1960 р.), останній в 1999 році змінив прізвище з Жидік на Сумцов”.