УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Україна підписала Дорожню карту в Європу

168
Україна підписала Дорожню карту в Європу

Міністр закордонних справ Володимир Огризко сподівається, що Франція підтримає включення в посилену угоду Україна-ЄС пункту про перспективу членства нашої країни в Євросоюзі.

Видео дня

Про це він заявив у ході зустрічі з міністром закордонних справ Франції Бернаром Кушнером, передає прес-служба МЗС.

У ході зустрічі сторони також обговорили питання про підготовку України до приєднання до Плану дій щодо членства в НАТО.

За результатами заходу Володимир Огризко й Бернард Кушнер підписали Дорожню карту українсько-французької співпраці на 2008-2009 роки.

Документ передбачає інтенсифікацію політичного діалогу, заходи у сфері підтримки Францією реформ в Україні, спрямованих на її зближення з ЄС, розширення економічної співпраці, співпраці в галузі безпеки й оборони, юстиції та внутрішніх справ, міжпарламентської співпраці, в галузі культурної, наукової та технічної співпраці. Документом заплановано візити на рівні міністрів закордонних справ, оборони, внутрішніх справ; налагодження співпраці й активного діалогу з питань внутрішньої та міжнародної безпеки, боротьби проти тероризму й організованої злочинності.

Нагадаємо, що Президент України Віктор Ющенко заявив, що Україна та ЄС на саміті у вересні підпишуть політичну частину "посиленої угоди". Водночас, на думку експертів, документ буде підписано не раніше 2009 року.