У Китаї знову виявлені спекулянти квитками на Олімпіаду

175
У Китаї знову виявлені спекулянти квитками на Олімпіаду

Чергові випадки спекуляції квитками на Олімпіаду-2008 виявлені в Китаї, повідомляють у понеділок місцеві ЗМІ.

Ціна, яку запрошують «продавці» за один квиток вартістю 5 тисяч юанів (731 долар), досягає деколи 210 тисяч юанів (близько 30,7 тисяч доларів).

Але ні висока ціна квитків, ні явна незаконність пропозиції не бентежать ні продавців, ні покупців.

За інформацією газети «Чжунго цинняньбао», починаючи з суботи в Китаї було затримано 26 осіб, підозрюваних у перепродажах квитків за завищеними цінами.

Максимальне покарання, яке одержать спекулянти за «продаж квитків із метою отримання прибутку, що є порушенням закону», становить від десяти до 15 діб ув’язнення, повідомляє видання.

Видео дня

У минулі вихідні поліцейські з району Чаоян, де розташовані більшість об'єктів майбутньої Олімпіади, вилучили більше 100 квитків, на яких зловмисники хотіли заробити.

Як пише видання, спочатку підозрюваних у спекулятивній діяльності було більше, але частина з них була відпущена після роз'яснювальної роботи.

За даними місцевої поліції, в цілому за три минулі місяці було затримано 60 підозрюваних у спекуляціях олімпійськими квитками.

Ці показники виглядають дуже скромно на тлі того ажіотажу, який супроводжує в Пекіні майбутні ігри.

У минулу п'ятницю організатори Ігор почали четвертий завершальний етап продажу квитків на олімпійські змагання.

Заради того, щоб одержати лише два квитки з 250 тисяч призначених пекінській програмі Ігор, мешканці міста шикувалися в чергу більш, ніж за добу до початку продажів. Цілими сім'ями люди спали на вулицях, щоб побачити Олімпіаду.

Як свідчить повідомлення, розміщене на офіційному сайті Олімпіади-2008 у неділю, «квитки на змагання в Пекіні продані».

Разом із тим це говорить лише про те, що повністю реалізовані квитки, виділені організаторами на цей етап продажів.

Як стало відомо РИА Новости у понеділок, невелика частина квитків найближчим часом розповсюджуватиметься, зокрема, серед журналістів.

Ті, хто бажають купити квиток, але цінують свій час і сили більше, ніж гроші, вільно знаходять пропозиції про продажі квитків в Інтернеті.

Олімпіада-2008 відкриється в Пекіні 8 серпня.