Чорноморський флот РФ порушив вимоги Кабміну

196
Чорноморський флот РФ порушив вимоги Кабміну

Чорноморський флот Росії порушив вимоги Кабінету Міністрів України, який наполягав на виключенні стрільб зі всіх видів зброї з програми святкових заходів з нагоди Дня ВМФ Росії.

Про це заявив голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин. «Чорноморський флот сьогодні порушив певне обмеження уряду. Стрільба, навіть холостими патронами, згідно з ухвалою Кабінету Міністрів, були заборонені», - цитує його слова РИА Новости.

Під час водно-спортивного свята в акваторії Севастопольської бухти кораблі Чорноморського флоту РФ зробили декілька холостих пострілів, що імітують залпи бортових знарядь і пуски ракет. Під час імітації висадки морського десанту на берег бійці морської піхоти вели холосту стрілянину з автоматів. Бронетехніка, що бере участь у маневрі, імітувала кулеметний вогонь.

Видео дня

«Я попередив командуючого ЧФ віце-адмірала Александа Клецкова (про те, що ухвала порушена). Думаю, тепер ця проблема МЗС і міністерств оборони Росії і України», - сказав Куніцин.

Клецков у свою чергу заявив, що Чорноморський флот виконав вимоги українського уряду в повному обсязі. «Україна не накладала обмеження. Є ухвала Кабінету Міністрів, і ми її виконали в тому ракурсі, в якому воно написане. Ми сьогодні виконали всі вимоги і ухвали Кабінету Міністрів України», - сказав Клецков, відповідаючи на питання журналістів після морського водно-спортивного свята.