США запропонували Росії обміняти миротворців на мир

189
США запропонували Росії обміняти миротворців на мир

США підготували альтернативний план врегулювання грузино-абхазького конфлікту. Про це розповів секретар Радбезу Грузії Олександр Ломая після зустрічі з помічником заступника держсекретаря США з питань Європи і Євразії Метью Брайза, пише Комерсант.

За словами секретаря Радбезу Грузії, план зокрема передбачає виведення з невизнаної республіки російських миротворців і заміну їх міжнародним контингентом.

Грузинський чиновник також відзначив, новий американський план об'єднує в собі елементи планів президента Грузії Михайла Саакашвілі, недавно запропонованого німецького плану і пропозиції держсекретаря США Кондолізи Райс.

Нагадаємо, що 17 липня в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Німеччина підготувала план врегулювання грузинсько-абхазького конфлікту. План складається з трьох етапів. Перший передбачає відновлення довіри між сторонами, підписання угоди про незастосування сили і початок повернення грузинських біженців до Абхазії. На другому етапі передбачається провести відновні роботи в регіоні. На завершальному етапі планується визначити статус Абхазії.

Видео дня

У свою чергу, Абхазія і Південна Осетія заявили про намір приєднатися до союзу Росії і Білорусії.