УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Комуністам не по дорозі з безвідповідальними регіоналами

174
Комуністам не по дорозі з безвідповідальними регіоналами

КПУ не підтримала висловлення недовіри уряду, оскільки не сформовано нову коаліцію. Про це в інтерв'ю журналістам заявив лідер фракції КПУ Петро Симоненко.

Видео дня

За його словами, ще кілька днів тому комуністи зверталися до регіоналів з проханням поінформувати про результати переговорів. «Треба проголосувати за відставку (уряду). Але давайте, як відповідальні люди, скажемо, хто бере відповідальність, які параметри відповідальності й наслідки того рішення, яке буде прийнято», - сказав Петро Симоненко.

Він підкреслив, що відставка уряду в нинішній ситуації може призвести до того, що буде паралізована як діяльність уряду, так і парламенту, і вся повнота влади перейде до Президента.

«Необхідно провести серйозну роботу спільно з ПР для створення передумов щодо формування нової коаліції, а не давати можливість черговий раз розігнати парламент», - резюмував Петро Симоненко.

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада провалила резолюцію про недовіру уряду. За відповідний документ проголосувало лише 174 народних депутати.