Росія втрачає вплив на НАТО

240
Росія втрачає вплив на НАТО

Росія поступово втрачає свій вплив на НАТО.

Видео дня

Про це заявив британський аналітик Джеймс Шерр, повідомляє Дзеркало тижня.

«Очевидно, що НАТО все менше зацікавлене в обговоренні питань свого майбутнього з Росією, а Росія, у свою чергу, поступово втрачає можливості впливу на майбутнє альянсу», — зазначив він.

Експерт також зазначив: саміт НАТО в Бухаресті підтвердив, що Альянс існуватиме як єдине співтовариство, допоки країни, що входять до нього, не перестануть поділяти цінності. «А Росія не стане їх поділяти, вона не може претендувати на ті ж самі привілеї й переваги, якими користуються держави, що їх поділяють», — зазначив він.

Водночас, експерт нагадав, що НАТО продовжує співпрацювати з Росією з цілої низки важливих міжнародних питань, однак повномасштабної співпраці між НАТО і Росією, на його думку, немає.

«Незважаючи на важливість такої спільної діяльності, її масштаби все ж таки не відповідають очікуванням жодної зі сторін», — констатував британський аналітик.

Нагадаємо, що голова генштабу РФ Юрій Балуєвський заявив, що Росія може напасти на Україну в разі, якщо наша країна отримає ПДЧ. Розгляд української заявки про приєднання до ПДЧ перенесено на грудень.