newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Черновецький угледів політичні інтриги Ради, 7 марта 2008

Черновецький угледів політичні інтриги Ради, 7 марта 2008

Київський міський голова заявив, що кияни, як і всі мешканці України, чекають від Верховної Ради законів, які поліпшуватимуть якість їхнього життя і захищатимуть їхні інтереси...

Сьогодні Київський міський голова Леонід Черновецький заявив, що кияни, як і всі мешканці України, чекають від Верховної Ради законів, які поліпшуватимуть якість їхнього життя і захищатимуть їхні інтереси, а не продовжуватимуть політичні інтриги. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«У той момент, коли вся країна чекає від депутатів Верховної Ради України ухвалення законів, спрямованих на приборкання інфляції, підвищення рівня життя людей, вони займаються політичним інтриганством. Все це робиться для того, аби відволікти народ України і, зокрема, киян від реальних проблем. Кияни чекають від розблокованої Верховної Ради законотворчості, а не політичних інтриг», - заявив Леонід Черновецький.

Видео дня

Він відзначив, що народні обранці почали займатися політичним рейдерством з метою особистої наживи.

«Рейдери від політики прагнуть будь-якими шляхами, використовуючи будь-які методи, захопити владу. Зокрема, пан Портнов, відомий своїми рейдерськими діями на користь Коломойського, тепер використовуючи трибуну Верховної Ради, прагне здобути Київ для своїх господарів. Президент свого часу відкинув цю кандидатуру, коли її «проштовхували» на пост голови фонду Держмайна. Тепер пан Портнов націлився на Київ. Ми цього не допустимо», - підкреслив мер Києва.

«Ми живемо не на політичному Майдані, а в Києві. І не ці політичні пустослови забезпечують підвищення якості життя киян, зростання заробітної плати. Не вони забезпечили цього року рекордний бюджет Києва за всю історію незалежної України. Я і моя команда мають намір збільшити і так рекордний київський бюджет практично удвічі у найближчі два роки. І ми не дамо нам перешкодити, а також не дамо Київ на розграбування всіляким політичним рейдерам. Тут не буде компромісів», - заявив Леонід Черновецький.

Нагадаємо, 248 народних депутатів України ухвалили сьогодні Постанову ВР „Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин порушення Конституції України та законів України, прийняття протиправних рішень посадовими особами Київської міської ради та її виконавчого органу”, повідомляє прес-служба Томенка.