newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

"Газова" делегація у Москві відмовиться від посередників

192
'Газова' делегація у Москві відмовиться від посередників

Міністр палива та енергетики України Юрій Продан прогнозує, що українська делегація вирушить до Москви для переговорів про відмову від посередників при постачаннях газу вже наступного тижня.

Видео дня

Як передає УНІАН, в інтерв`ю журналістам у Душанбе міністр повідомив, що уряд має направити директиви української делегації, в яких буде порушене питання про відмову від посередників, а також про необхідність зберегти діючу ціну на газ у 179,5 доларів за тисячу кубометрів. Він не виключив, що директиви вже були передані делегації вчора, 6 березня.

При цьому Продан підкреслив, що на січень і лютий буде збережена колишня схема постачань газу і ціна, а з 1 березня мають бути підписані нові домовленості про постачання газу без посередників.

Продан висловив думку, що ефективність схеми постачань без посередників буде набагато вищою. «Без посередників можна ефективно проводити розрахунки і працювати, не маючи, м`яко кажучи, тих непорозумінь, які виникали під час роботи з посередниками», - сказав міністр палива та енергетики.

У той же час він відмовився коментувати лист прем`єр-міністра Юлії ТИМОШЕНКО Президенту України, що стосується постачань газу, пославшись на те, що не знайомий з його текстом, оскільки знаходиться у складі української офіційної делегації в Таджикистані.