newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Рада провалила свої перші голосування

204
Рада провалила свої перші голосування

У Верховній Раді не знайшлося достатньо голосів, щоб включити до порядку денного розгляд та голосування стосовно змін до Конституції щодо зняття депутатської недоторканності, передає парламентський кореспондент "Обозревателя". Не вистачило двох голосів.

Видео дня

Після першого невдалого голосування спікер Арсеній Яценюк поставив на голосування повернення до голосування, мотивуючи це тим, що у депутата Аржевітіна не спрацювала картка. Однак «за» повернення до голосування по цьому питанню знову-таки проголосувало 224 депутати.

Під час першого голосування не проголосували два бютівці і один нунсівець, під час другого – три нунсівці.

Так само Верховна Рада не змогла включити до розгляду порядку денного питання про створення Тимчасової слідчої комісії стосовно мера Києва Черновецького. «За» це проголосувало 173 депутати.

Включення до порядку денного розгляду постанови про створення ТСК стосовно мера Харкова Добкіна набрало значно більше, але також недостатньо голосів – 223.

«За» включення до порядку денного питання про створення ТСК стосовно керівника МВС Луценка набрало 198 голосів.

В результаті депутати сьогодні розглядають не резонансні питання, які були включені до порядку денного на Погоджувальній раді. Зокрема, зараз депутати вирішують, чи ратифікувати положення антитерористичного центру країн СНД.