newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У людей Луценка параноя - їм всюди ввижаються змови

225
У людей Луценка параноя - їм всюди ввижаються змови

Парламентаризм в Україні і єдність демократичних сил перебувають під загрозою.

Видео дня

Про це сказано в заяві депутатської групи "Народна Самооборона", поширеній її прес-службою.

"Деструктивні дії Партії регіонів під надуманим приводом боротьби проти НАТО насправді ставлять за мету за будь-яку ціну зруйнувати коаліцію БЮТ - НУ-НС і повернутися до влади", - йдеться в заяві.

Депутати підкреслюють, що це не мало б ніяких наслідків, "якби опозиція не мала союзників серед окремих високопоставлених владних чиновників, які продовжують плести інтриги, намагаючись зліпити новий різновид так званої "широкої" коаліції".

"Останнім часом цій меті, об'єктивно, сприяє позиція голови Верховної Ради, пасивність і небажання вести пленарні засідання якого ставлять ситуацію на межу колапсу", - заявляють депутати.

"Усі ці події в парламенті відбуваються на фоні взаємних інформаційних уколів між Секретаріатом президента й урядом, взаємного обміну телеграмами й звинуваченнями, що лише надихає парламентську опозицію на активізацію своїх дій.

Не випадково, що саме на цей період припав безпрецедентний тиск на нашу державу з боку Росії в газовому питанні. Наш східний сусід, керуючись власними геополітичними інтересами, використовує слабкість української влади й суперечності серед лідерів демократичної коаліції для утримання України в зоні залежності від себе", - йдеться в заяві.

"Народна Самооборона" звертається до Секретаріату президента України й уряду "припинити публічну й підкилимову боротьбу". "Це не сприймається нашими виборцями й несе загрозу єдності коаліції.

Закликаємо Президента України, уряд, фракції демократичної коаліції до єдності і спільних дій з метою реалізації ідей і завдань, проголошених на Майдані", - сказано в заяві "Народної самооборони".