УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Таджикам заборонили співати під фонограму

204
Таджикам заборонили співати під фонограму

Уряд Таджикистану своєю постановою заборонив використання фонограм із записом музики й голосу в художніх програмах державного, загальнореспубліканського, обласного, міського й районного масштабу, а також на концертах, спектаклях і весільних заходах.

Видео дня

Як повідомили в Міністерстві культури республіки, використання фонограми заважає виявити справжні таланти серед виконавців, які часто вдаються до сучасної техніки й коректують свій голос, тим самим приховуючи іноді повну його відсутність.

Однак у постанові уряду Таджикистану все ж таки зазначено певні випадки, в яких можливе використання неповних фонограм, – саундтреків: зокрема, в театралізованих дійствах і студійному записі телепередач, а також на стадіонах.

"Наприкінці березня місяця цього року художньою радою Міністерства культури республіки буде розроблено положення Про використання фонограми, в якому буде передбачено покарання виконавця за її використання", - уточнили в прес-службі Мінкультури країни.

Нагадаємо, що влада російської столиці - Москви ще минулого року ухвалила рішення залучати до участі в концертах, що проводяться за рахунок бюджету міста, лише тих артистів, які співатимуть без фонограми, повідомляє "Central Asian News".