В Ужгороді представили "Русинський кобзарЬ"

432
В Ужгороді представили 'Русинський кобзарЬ'

Відомий на Закарпатті поет-сатирик Павло Чучка презентував в Ужгороді аудіокнигу "Русинський кобзарЬ" та календар "Правдивий глобус Подкарпаторуського світу". Презентація відбувалася під час засідання неформального журналістського клубу "НеТаємна вечеря", - повідомив 29 грудня член клубу, публіцист і політичний оглядач Сергій Федака.

Видео дня

Презентований диск є аудіоверсією популярної жартівливої книги Чучки "Читанка для тверезих і п’яних". До аудіокниги увійшло 60 треків у виконанні автора. Здебільшого, це добре знані тексти та кілька нових творів Чучки. Зі слів Федаки, "все зроблено дуже гарно, з музичним супроводом".

Запис був здійснений у видавництві "Студія Слово" Юрія Крилівця, яке перше в Україні розпочало випуск аудіокниг у 2004 році.

Як інформує ZAXID.NET, Павло Чучка відомий на Закарпатті своєю екстравагантністю. В одній особі він є науковець-кандидат філологічних наук, поет-сатирик, підприємець, голова Баранинської сільської ради, яка першою в Україні провела процедуру відкликання депутатів сільради. Він власник єдиного в Україні ресторану , на території якого є кладовище. Щоправда, цвинтар жартівливий, на ньому встановлено хрести з написами: "Нечесний офіціант", "Правдивий журналіст", "Вони помилились на виборах", "СДПУ(О)" та багатьма іншими. З останнього на кладовищі поховали "Доброго сусіда Росію".

Під час подій 2004 року серед експонатів музею-корчми був і виписаний помаранчевими буквами "Ющенко-ТАнК". Тепер цього напису немає. Проте незмінними залишаються зокрема "Пивбаза НАТО", підвал, де від переслідувань Надії Крупської переховувався Ленін з Іннесою Арманд, та стілець, на якому міг сидіти Віктор Янукович, "якби в цей час не сидів в іншому місці".