newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Проект Львівського стадіону до Євро 2012 коштує 4 млн євро

204
Проект Львівського стадіону до Євро 2012 коштує 4 млн євро

Австрійська компанія "Альпіне бау ГМБХ" за підсумками зустрічі з міським головою Львова Андрієм Садовим та заступником голови ЛОДА Сергієм Таратутою оприлюднила офіційну позицію щодо вартості проектних робіт львівського стадіону, які компанія виконала на замовлення Львівської міської ради. Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, компанія оцінила вартість зроблених робіт у 4 мільйони євро.

За пропозицією "Альпіне бау ГМБХ" половина з цих коштів має бути сплачена генеральним підрядником, якого обере місто до кінця 2008 року, натомість терміни сплати другої половини будуть предметом окремих домовленостей.

"Зараз наші юристи вивчають цю пропозицію. Так чи інакше, конкретні механізми оплати будуть обумовлені вже з новим генпідрядником, так як це записано в договорі на проектування.", - повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Видео дня

На думку Володимира Следзя, директора архітектурного бюро "Арніка", "переговори, які місто провело із "Альпіне" щодо ціни проекту стадіону, можна оцінити позитивно. Тим паче, що в Європі широко поширена практика оцінки проекту будівництва об’єкту в розмірі 7-10% від вартості будівництва. Відповідно, проект львівського стадіону повинен був коштувати 6-8,5 млн євро".