Українці вважають, що у кризі винен Ющенко

192
Українці вважають, що у кризі винен Ющенко

Фонд громадської думки ФОМ-Україна попросив респондентів відповісти, за кого з перелічених політиків вони б проголосували, якби вибори Президента відбулися 26 жовтня, 23% опитаних готові проголосувати за прем'єр-міністра Юлію Тимошенко на виборах Президента, пише "Новинар".

Видео дня

21,1% опитаних сказали, що проголосували б за голову фракції Партії регіонів у Верховній Раді Віктора Януковича.

По 4,3% - за діючого главу держави Віктора Ющенка й за голову фракції Комуністичної партії у ВР Петра Симоненка.

3,5% - за голову блоку свого імені в Раді Володимира Литвина, 3,3% - за голову парламенту Арсенія Яценюка, 0,9% - за міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

По 0,8% - за лідера Соціалістичної партії Олександра Мороза й секретаря Ради національної безпеки й оборони Раїсу Богатирьову.

0,6% респондентів віддали б свої голоси колишньому Президенту Леоніду Кучмі, 0,4% - лідеру фракції Блоку Наша Україна- Народна самооборона в Раді В'ячеславу Кириленку, 0,3% - меру Києва Леоніду Черновецкому, 0,2% - віце-спікеру, одному з лідерів Блоку Юлії Тимошенко Миколі Томенку.

Також респондентам запропонували відповістити на запитання, чи схвалюють особисто вони дії Ющенка на посту Президента.

81,7% відповіли, що не схвалюють дії Ющенка на його посту. При цьому 10,4% опитаних схвалюють дії Президента, 7,9% - завагалися з відповіддю.

Опитування було проведено з 12 по 23 жовтня, було опитано 2 000 респондентів старше 18 років в 160 населених пунктах. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.