Молдавський студент отримав спадок у 950 мільйонів євро

540
Молдавський студент отримав спадок у 950 мільйонів євро

Молдавський студент розбагатів завдяки величезному спадку. Родич з Берліна залишив йому майже 950 мільйонів євро й усю нерухомість, повідомляє topnews.ru.

Видео дня

Дядька за материнською лінією студент з Молдавії Сергій Судєв бачив у віці 10 років, коли їздив до нього в гості до Берліна. Тепер же родич залишив племіннику майже 950 мільйонів євро, а також усе своє майно, зокрема нерухомість.

Як розповів Сергій Судєв журналістам, про отримання в спадок казкового багатства йому повідомили довірені особи померлого родича з Німеччини, які привезли днями до Молдови перекладений документ заповіту. Новоспечений мільярдер незабаром збирається поїхати до Німеччини для підписання відповідних протокольних паперів. Зокрема, Сергія Судєва чекають у банку, в якому головним акціонером був його покійний родич. Сергій Судєв сказав, що він навчається на останньому курсі факультету журналістики й працює в Гагаузії на одній з регіональних радіостанцій.

За словами хлопця, поки він має намір працювати за фахом і не будує планів наперед. Він зазначив, що прагне не дуже вже й зациклюватися на мільйонах, яких поки що не бачив. Кажучи про дядька, Сергій Судєв сказав, що вперше почув про родича від матері й вирішив його відшукати. У 1998 році він гостював у дядька на запрошення, а потім зв'язок з ним обірвався.

Сергій Судєв зазначив, що поки в його житті нічого не змінилося, хіба що в місті його прозвали "мультиком", типу "мультимільйонером", та й городяни й місцева влада завалили численними проханнями про матеріальну допомогу. Студент зізнається, що ще не думав, як розпорядитися спадком.