БЮТ: Депутати ПР і НУ-НС голосують чужими картками

240
БЮТ: Депутати ПР і НУ-НС голосують чужими картками

Депутати фракцій Партії регіонів і «Наша Україна – Народна самооборона» голосують чужими картками.

Видео дня

Таке звинувачення висунув народний депутат від фракції БЮТ Валерій Писаренко. Про це він заявив на засіданні парламенту, передає УНІАН.

За словами Писаренка, відповідно до відомості про реєстрацію народних депутатів України, в Партії регіонів «97 немає голосів», та й у НУ-НС було голосування за відсутніх у залі депутатів.

Писаренко закликав: «давайте ходити і працювати, а голосувати за когось не потрібно», особливо, коли йдеться про важливі законопроекти.

Як повідомлялося, сьогодні без участі фракції БЮТ було внесено до порядку денного законопроект народного депутата України Ксенії Ляпіної (фракція НУ-НС), де передбачаються зміни до бюджету на 2008 рік в частині фінансування дострокових виборів до парламенту.

У відповідь народний депутат України із фракції Партії регіонів Олександр Єфремов зазначив, що на сьогодні в парламенті не передбачений механізм вилучення карток для голосування народних депутатів без їхньої згоди. Тому він вважає недоцільною пропозицію В.Писаренка про те, що голова ВРУ має сприяти тому, щоб таке голосування не відбувалося.