newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Уряд затвердив план порятунку економіки

201
Уряд затвердив план порятунку економіки

Уряд затвердив законопроект, який містить комплекс заходів по запобіганню фінансовій кризі. Про це на прес-конференції заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. 

Видео дня

За словами керівника уряду, відповідний документ буде переданий до парламенту до 10.00.  

«Ми повинні зробити так, щоб у Верховній Раді набралося 226 голосів для його прийняття», - підкреслила вона.

За словами Тимошенко, законопроект містить перелік першочергових заходів з утримання фінансової стабільності в країні і стосовно недопущення радикального спаду економіки.

«Цей закон дозволить нам мати сильну політику, що дозволяє долати кризу», - заявила Тимошенко. 

Документом, зокрема, передбачена націоналізація проблемних банків. "Держава підтримуватиме "проблемні банки", стаючи їх акціонером", - відзначила прем'єр-міністр.

Законопроектом також передбачено спрощення процедури стягнення заборгованості з боржників банків.   Крім того, за словами прем'єра, законопроект передбачає виконання Україною умов всесвітніх фінансових організацій, які готові надати необхідну фінансову допомогу.

Керівник уряду також не виключає, що сьогодні МВФ прийме рішення стосовно виділення засобів Україні для підтримки фінансового сектора.  

«Сьогодні у нас досить знаковий день. У 14.30 засідає МВФ для того, щоб прийняти всі відповідні рішення по Україні. Ми дуже розраховуємо на те, що вони будуть позитивними», - сказала Тимошенко.

В ході ж самого засідання був розглянутий комплекс заходів по протидії фінансовій кризі.  

За словами представників МВФ, фонд може виділити Україні від 3 до 14 млрд гривень.