Кабмін Тимошенко розставляє кадри Шуфрича

Кабмін Тимошенко розставляє кадри Шуфрича

Як стало відомо з внутрішніх джерел «Обозревателя», сьогодні відбудеться колегія Міністерства надзвичайних ситуацій, на якій намічений розгляд рішення про призначення керівником Черкаської академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля колишнього заступника Нестора Шуфрича по МНС Віталія Петровича Бута.

Видео дня

Віталій Бут - полковник внутрішньої служби. Заступник Головного державного інспектора України з пожежного нагляду. Народився 8 вересня 1966 року в с. Переселення Кагарлицького району Київської області. В органах внутрішніх справ з 1983 року. У 1992 році закінчив Вищу інженерну пожежно-технічну школу МВС Російської Федерації.

Після закінчення Черкаського пожежно-технічного училища працював інспектором, старшим інспектором, заступником начальника, начальником воєнізованої пожежної частини, начальником відділення служби державного пожежного нагляду, начальником самостійної державної пожежної частини, заступником начальника управління Державної пожежної охорони УМВС України в Київській області. У 2001 році був призначений начальником управління Державної пожежної охорони УМВС України у Львівській області.

Постановою Кабінету міністрів України від 18 липня 2002 року № 1025 призначений заступником начальника Державного департаменту пожежної безпеки по роботі з персоналом. З 06.2003 р. по 08.2004 р. - заступник міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. З 17.08.2004 р. – заступник міністра України з питань надзвичайних ситуацій.