newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Три області України стануть зоною стихійного лиха

231
Три області України стануть зоною стихійного лиха

Враховуючи несприятливі погодні умови, що виникли навесні і влітку нинішнього року в 10 областях України, віце-прем`єр-міністр України Віктор Слаута вважає за необхідне визнати зоною стихійного лиха Одеську, Миколаївську і Херсонську області, повідомляє УНІАН.

Видео дня

Про це Слаута заявив сьогодні, виступаючи перед керівництвом і представниками аграрних підприємств Миколаївської області.

“Треба з 10 областей Одеську, Херсонську і Миколаївську області визнати зоною стихійного лиха і зробити це законодавчо”, - сказав він.

При цьому віце-прем`єр-міністр України відзначив, що сьогодні, відвідавши поля Миколаївської області, особисто переконався в тому, що на соняшнику, який вже “по коліно” віце-прем`єру, вже жовті капелюшки, а кукурудза “перетворюється на бамбук”.

“Це вже серйозні питання”, - наголосив Слаута.

Від посухи і тривалої відсутності опадів в Україні найбільше постраждали вісім областей - Одеська, Миколаївська, Херсонська, Кіровоградська, Запорізька, Дніпропетровська, Донецька і Луганська.

За попередніми оцінками Міністерства аграрної політики України, через посуху цього року постраждало більш як 1,1 млн. га посівів, прямі збитки аграріїв становлять більш як 1 млрд. грн.

Дивись фоторепортаж «Николаев затопило после дождичка в четверг»