newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Хитрих співробітників банку посадять на 9 років

186
Хитрих співробітників банку посадять на 9 років

У Запоріжжі винесено вирок 2 посадовцям місцевого філіалу всеукраїнського банку, які привласнили кошти вкладників на суму понад 1 млн. грн.

Видео дня

Як повідомили УНІАН у прес-службі Управління СБУ в Запорізькій області (підрозділу, котрий виявив факт скоєння злочину і проводив слідство у справі - ред.), місцевий суд Шевченківського району Запоріжжя, розглянувши матеріали кримінальної справи, визнав обвинувачених винними у скоєнні злочину і засудив їх до 9 і 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

”Вирок суду так само зобов`язав обох банківських службовців сплатити заподіяні ними збитки - 1,3 млн. грн.”, - повідомили в прес-службі УСБУ в Запорізькій області.

Заввідділенням і касир запорізького філіалу одного з банків були затримані співробітниками СБУ у зв`язку зі скоєнням злочину, передбаченого ст. 191 Кримінального кодексу України, - ”Привласнення, розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем”: впродовж тривалого часу жінки вилучали з каси банківської установи пачки грошей, замінюючи їх наперед виготовленими ”ляльками”.