Закон про вибори устаканять на наступній нараді

Закон про вибори устаканять на наступній нараді

Про це повідомив Перший заступник глави Секретаріату Президента Іван Васюник, інформує УНІАН. Одразу після завершення чергового засідання робочої групи він розповів журналістам: «Ми після тривалого відпрацювання експертами змін до закону про вибори народних депутатів, зокрема, забезпечення позачергових виборів, пройшли і практично узгодили цей законопроект. Я думаю, що на наступному засіданні робочої групи він буде парафований двома сторонами».

Видео дня

фото PHL

При цьому він зауважив, що «знаковою домовленістю в цьому контексті є узгодження всіма сторонами позиції, яка передбачає паритетність коаліції з одного боку, і опозиції з іншого, в питанні формування окружних виборчих комісій».

У свою чергу Раїса Богатирьова, яка представляє на переговорах ПР, повідомила, що сторони «майже погодили зміни до закону про адміністративне судочинство». Вона додала, що під час засідання групи було практично завершено роботу над змінами до законодавства про статус народних депутатів. Крім того, «велика робота була проведена над проектом змін до закону про вибори депутатів», - сказала нардеп. Саме цей законопроект викликав найбільшу кількість суперечок і найбільшу кількість розбіжностей.

За словами Богатирьової, Партія регіонів, керуючись «своїми старими принципами», доручила експертам підготувати й узгодити текст і розбіжності в окремих документах для наступного засідання.

Як зазначила лідер фракції ПР, на наступному засіданні робочої групи планується розглянути ці розбіжності.

На уточнююче запитання журналістів, які саме розбіжності існують при обговоренні законопроектів, вона відповіла, що цих розбіжностей досить багато, втім, вони «носять не суто технічний підхід, але й суто нормативний».