Скрипка висадить десант на хуторі біля Кремля

Скрипка висадить десант на хуторі біля Кремля

"Вечори на хуторі біля Кремля" - таку назву носитиме дійство, що скоїться 12 травня у московському клюбі "Тєнь" (початок о 19-00). Нагадаємо, що саме на цю дату перенесено Другий Український музично-культурологічний десант. Три команди - "ВВ", "Гуцул Каліпсо" та "Пропала Грамота" - відтворять дух та атмосферу десанту першого, коли влітку 1988 року інша українська трійця ("ВВ", "Раббота Хо" та "Колезький Асесор", разом відомі, як "Рок-артіль") рознесла на друзки московську "Горбушку" та змусила заговорити про "українське вторгнення" на терені тодішнього Радянського Союзу. Організатори дійства - Олег Скрипка та Артемій Ківович Троїцький.

Видео дня

Нагадаємо, російський концерн "Група "Союз" продовжує перевидання бек-каталогу ВВ для теренів Росії та СНД. Так, напередодні травневих свят виходять друком відразу три альбоми - "Країна мрій", "Музіка" та "Хвилі Амура". Всі три платівки доповнені спецбонусами - до "Країни мрій" додано трек "Знову зима" з пілотної версії альбому, а "Музіка" та "Хвилі..." доукомплектовані кількома відеокліпами.

Олег Скрипка розширює свій фестиваль «Країна мрій» - цього року обіцяно вивезти його за межі Києва, натомість «Рок-Січ» перенесено на невизначений термін.

Дивіться також відео "Пропалої грамоти" та "Гуцул Каліпсо" з "Країни мрій", також старе-добре "День народження" ВВ,