Бандити знахабніли: нападають на слідчих ГПУ

Бандити знахабніли: нападають на слідчих ГПУ

У Дарницькому районі Києва неприємність спіткала начальника слідчого управління Генеральної прокуратури України Едуарда Шевченка. Як повідомляють конфіденційні джерела з правоохоронних органів, 2 квітня, приблизно о пів на одинадцяту вечора на вулиці Григоренка пан Шевченко потерпів від рук якогось хулігана – його вдарили пляшкою по голові. Розкрити правопорушення було справою честі міліціонерів, для цього їм знадобилося усього 30 хвилин. Вони затримали киянина П., 1979 року народження, безробітного. Медичну допомогу потерпілому було надано без госпіталізації.

Наші інформатори стверджують, що причину такого зухвалого нападу слід шукати у бійці поблизу супермаркета «Велика кишеня», яку затіяли двоє чоловіків. Під час з’ясування стосунків вони ногами пошкодили особистий автомобіль Едуарда Шевченка Шкода «Октавія» (його було припарковано неподалік суперамаркета). Господарю легківки це явно не сподобалося і він повідомив про інцидент в міліцію. А після дзвінка Шевченко одержав пляшкою по голові...

Від рук зловмисника потерпів ще один охоронець закону. 3 квітня до столичної міліції звернувся прокурор відділу Генеральної прокуратури України Павлюк. Якийсь злодій викрав з його квартири півтори тисячі гривень, ноутбук та два фотоапарати.