Оргазм триває кілька тижнів завдяки космосу

614
Оргазм триває кілька тижнів завдяки космосу

Мешканець Донецької області відростив бороду завдовжки понад два метри. Але не для Книги рекордів Гіннеса, а зважаючи на поради з космосу.

Вже 14 років Анатолій Шахов безперервно спілкується з позаземними цивілізаціями. Саме вони заборонили жителю Макіївки митися, стригтися та виходити на люди. Натомість збагатили повними знаннями про життя всесвіту.

Чоловік 20 років тому був звичайним налаштовувачем музичних інструментів. Та після зустрічі в альпіністській експедиції з інопланетянами його життя пішло шкереберть. Утім, про його зв‘язок із космосом людство могло б ніколи й не дізнатися. За словами Анатолія Григоровича, устрій всесвіту повністю супротивний земним цінностям.

Жити за новими космічними законами Анатолій Шахов почав разом із дружиною з 1992-го року. Пані Лариса зізнається: спочатку було складно. Потойбічний розум забороняв їсти й пити. Натомість заряджав тіло й мозок енергією.

Лариса, дружина: «Личные отношения у нас просто супер. Камасутра отдыхает. У меня оргазм может длиться несколько недель».

Весь свій час подружжя спілкується з космосом. Інколи позаземний розум свої послання викладає за допомогою музики.

Все, що космос передає, подружжя ретельно конспектує. В їхній оселі немає жодного вікна – все заставлено книжками та нотатками з космічною мудрістю. Про новини у світі Шахови дізнаються здебільшого телефоном від рідних.

НТН