newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

«Наша Україна» просить ЦВК скасувати її передвиборчий список

«Наша Україна» просить ЦВК скасувати її передвиборчий список

«Наша Україна» просить ЦВК скасувати її передвиборчий список

Видео дня

Міжпартійний з’їзд «Нашої України» прийняв рішення звернутися до ЦВК з вимогою скасувати список «Нашої України». Також з’їзд прийняв рішення, що за умови, якщо ЦВК по якихось причинах цього не зробить, прийняте таке рішення на другому етапі між партійного з’їду.

У перерві рада партії повинна обговорити цей крок та рекомендувати з’їзду зважитися чи ні.

фото пресс-служба «Нашей Украины»

На з’їзді оголосили, що такий крок був би не зайвим, якщо «Конституційний Суд під тиском антикризової коаліції прийме упереджене рішення щодо визнання указу Президента неконституційним».

З’їзду повідомили, що вже майже всі депутати «Нашої України» написали заяви про складання повноважень. Цього не зробили лише поодинокі особи, які перебувають у відрядженні. Разом з депутатами БЮТ заяви підписало більше 150 осіб, повідомили на з’їзді. Цього вистачає, щоби мати законні підстави для повторного розпуску Верховної Ради, адже в такому випадку у Раді не буде кворуму.

Деякі делегати звернулися з пропозицією, щоб рада партії обговорила це питання вже зараз, однак їм повідомили, що на закритий з’їзд просочилися журналісти і це не бажано. Рада партії збирається зібратися в тихому, таємничому місці. З президії пролунала пропозиція «в Криму».

Також на з’їзді було наголошено, що всі депутати написали заяви про дострокове складання повноважень «власноручно, в тверезій пам’яті та у двох екземплярах, щоб потім ні в кого не виникало запитань».

Заседание съезда пришлось задержать на два часа

фото Дима Богданов/ОБОЗВ Киеве в закрытом режиме проходит межпартийный съезд блока «Наша Украина», на котором принимается решение о закрытии избирательного списка образца 2006 года с тем, чтобы в случае сложения действующими депутатами от НУ своих полномочий, на их место не могли зайти следующие по списку.

Как сообщают источники «Обозревателя», по состоянию на настоящую минуту уже более половины депутатов от НУ высказали готовность написать такие заявления, однако, пока их не оформили документально. Вместе с тем, как сообщалось ранее, руховец Борис Тарасюк, член УРП «Собор» Анатолий Матвиенко, а также некоторые другие участники блока такие заявления писать не намерены.

Проведение съезда сегодня утром задержалось почти на два часа в связи с тем, что перед этим партии-члены блока проводили свои отдельные съезды. В данном контексте член ППУ Лев Гнатенко — депутат-перебежчик — заявил журналистам, что промышленники и предприниматели не считают решение межпартийного съезда легитимным, поскольку их на него якобы даже не пригласили. В свою очередь, представители НУ данную информацию опровергают.

Как стало известно «Обозу» из собственных источников», на съезде также будет обсуждаться вопрос об исключении ППУ из состава блока НУ.

Учитывая, что дата выборов пока еще не перенесена официально, сегодня делегаты также, вероятно, примут решение об окончательном утверждении избирательного списка не в алфавитном, а в обычном порядке, подкорректируют программу партии к выборам, решат прочие вопросы, связанные с участием в вероятной избирательной кампании.

На з’їзді «Нашої України» розправилися із зрадниками

З’їзд «Нашої України» прийняв рішення про виключення з між партійного блоку Партії промисловців та підприємців.

«За» проголосувало 210 делегатів, «проти» голосували в основному представники ПППУ.

фото Дима Богданов/ОБОЗ

«Справедливість восторжествувала», — радо заявив ведучий з’їзду після прийняття позитивного рішення.

Після цього з’їзд прийняв рішення про те, щоб подати в ЦВК клопотання щодо дострокового позбавлення депутатських повноважень нардепів з НУ, які увійшли до антикризової коаліції. З доповіддю з цього питання виступав Стретович.

Він заявив, що його партія прибула на з’їзд з єдиною місією — виключити з блоку та депутатської фракції зрадників. Зрадникам він порекомендував «вирішити проблему совісті» так, як це роблять офіцери, тобто застрелитися.

«Наша Україна» на з’їзді. Засідають у повній секретності

Сьогодні зранку у Києві розпочався з’їзд партії Народний Союз «Наша Україна».

Як повідомили «Обозревателю» у прес-службі НСНУ, з’їзд відбувається у закритому режимі. По закінченню з’їзду планується брифінг лідера партії В’ячеслава Кириленка.

Нагадаємо, перша частина цього V з’їзду НСНУ відбулася ще 16 квітня. Тоді був затверджений передвиборчий список партії у алфавітному порядку.

фото Дима Богданов/ОБОЗ