Гітарист 5’NIZZA привезе в Київ свій театр

162
Гітарист 5’NIZZA привезе в Київ свій театр

Сергій Бабкін, гітарист групи 5’NIZZA, талановитий актор харківського «Театру-19», приїхав в столицю з двома концертами і презентацією нового альбому під назвою «Мотор».

Видео дня

Чутки про розпад "5’NIZZA", за словами Сергія, варті іронічної посмішки:

-Я відношуся до цих чуток іронічно і з посмішкою, адже я знаю, що відбувається насправді. Хотілося б зібрати всіх і сказати все і відразу. Може з вашою допомогою можна було б розвіяти всю цю брехню. Так, я пишу альбоми, я не люблю довго морочитися над платівками. Ось хочу зараз повернутися до Харкова і записати новий альбом, думаю, за ніч ми це зробимо. 5’NIZZA зараз пише новий альбом, а Сан (Андрій Запорожець – ред.) пише свій сольник. Тепер уже нас точно поховають.

Зв'язок своєї творчості з військовою тематикою Сергій пояснює сімейною справою:

- Я не був в армії, але у мене взагалі вся сім'я військових. Я з дитинства їздив з татом на полігони, як син підполковника, стріляв з «Калаша», їв перлову кашу з солдатами, обожнюю її до цих пір.

Сергій Бабкін - талановитий актор, грає в харківському Театрі-19, Сергію не чуже мімічне мистецтво:

- Навіть з дитинства, коли вже на гітарі навчився грати, оформив свою платівку. Узяв вініловий диск, наклеїв білий лист, намалював чоловічка, що йде по дорозі, приклеїв свою фотографію і поставив на полицю. Подумав, треба створити якийсь образ, намалював на листку маску, а потім закинув. А коли люди почали ходити на концерти, за гроші, на перші публічні виступи, я повернувся до цього разу, у той час я вже працював з гримом. Так виступав якийсь час, а потім люди почали говорити про те, що це образ Вертинського, що очей не видно, тільки чорні плями. Я дуже довго чинив опір, відстоював образ, потім один раз зіграв без гриму, а потім і зовсім відмовився.

Про фестивальну культуру міст і Харкова взагалі:

- В Харкові є муніципальна галерея, ми з ними дружимо, беремо участь у фестивалях і всіляких проектах. Вони дуже розвивають культуру міста, ось зараз їх запросили з проектом в різні міста України, один з них відбудеться в Києві. І я, як «музична частина» Харкова, відстоюватиму інтереси міста. Все це відбуватиметься просто неба, на території «Київської фортеці».

Тут же і відбудуться перші гастролі Театру-19.

- ...до цього «Театр-19» виступав в Києві тільки на фестивалях. Наш директор дуже переживає за цей проект, тому ми записали всім колективом таку собі рекламку, і тепер крутимо її перед спектаклями в Харкові і на моїх концертах в Києві.

Як виявилось, Сергій Бабкін, відомий своїм небажанням зніматись в кіно, таки попався і став актором:

- У мене було 5 знімальних днів на "Мосфильме", мій герой абсолютно звичайна людина, фільм називається «Сокровище», з містичними елементами, дуже цікавий сюжет, там історія розвивається під Новий Рік. Я навіть пісню написав до фільму, яка так само «Сокровище » називається. Ну і набридло мені відмовляти, вирішив спробувати, поки не шкодую про це.

Сергій Бабкін закохує в себе глядачів з перших акордів, незабаром, київська публіка зможе побачити Сергія ще й в амплуа актора, 19 і 21 квітня харківський «Театр-19» відвідає столицю з двома спектаклями «Чмо» і «Двері».