У Києві стартував новий танцювальний мюзикл з Ямою

228
У Києві стартував новий танцювальний мюзикл з Ямою

"

Видео дня

Па" - саме під такою назвою стартував у столиці новий танцювальний мюзикл. Вишукані костюми, лазерне шоу, маштабні декорації та жодної хвилини без танцю.

Він – представник вуличної тусовки. Вона – гламурна дама. Він - Владислав Яма. Вона – Олена Шоптенко. Відомі танцювальні зірки і становлять кістяк шоу. А ексклюзивні спецефекти, гімнасти та акробати залишилися на другому плані. Втім добірне товариство зібралося оцінити нове творіння хореографа – Олени Коляденко.

За словами хореографа, шоу створювали дуже швидко. За два місяці встигли відшліфувати усі па та зробити дійство яскравим. Увесь мюзикл тримається на двох головних героях, хоча другорядних ролей теж дуже багато. Попри це, Олена Коляденко нехай і жартома, але каже, що готова відмовитися від знаних головних персонажів, якщо їхні обличчя набриднуть публіці.

Хоча квитки на мюзікл коштували від 5-ти сотень – до тисячі гривень, у залі яблуку ніде було впасти. Організатори наголошують: раз на кілька місяців вони повторюватимуть шоу, щоб залучати чимраз більше нових глядачів.

Дивіться такожКак Владислав Яма поставил Могилевскую в неудобное положение .