Розпочинається фестиваль французьких мультиків

Розпочинається фестиваль французьких мультиків

Розпочинається весняна програма корокометражок. Цього разу любителів кіно потішать мультиками. Як відомо, анімоманія в Україні розпочалася ще взимку, в колекцію зимових короткометражок було включено відомий мультик "Наступний", який свого часу отримав цілу низку нагород на різних міжнародних фестивалях.

Видео дня

Перша весняна колекція Future Shorts – довгоочікуваний подарунок для закоханих у мультики!

„Калякі-малякі” – це колекція із восьми маленьких шедеврів французької анімації – витончених, дотепних і несподіваних, як і все французьке кіно.

Серед представлених стрічок є кілька робіт уже відомих українським глядачам авторів. Так, фестивальний хіт „Вночі” нагадає вам улюблену історію про дівчину із занадто голосним серцем („Трагічна історія з щасливим фіналом”, програма FS „Про особливе”, серпень-2006) португальської режисерки Реґіни Пессоа, а фіналний акорд березневої програми „Смерть кита” – це ще одна історія про подолання меж від анімаційного гуру Жерома Бульба, чий фільм „Колодязь” (хедлайнер грудневої програми FS „Французький тариф”) знає кожен справжній фан комп’ютерної анмімації!

Серед нових імен зверніть увагу на француженку Марі Паку та її лаконічну й водночас геніально вичерпну притчу про стосунки жінки й чоловіка „Одного дня”, а також на неймовірно красиву історію про „Дитину пропливу” Патріка Деньйо, володаря „Cesara” за „найкращий анімаційний фільм”.

...Чудова програма з восьми анімаційних фільмів, де панує розмаїття та пульсуюче життя жанру, для якого немє нічого неможливого.

Nouvel Observateur

У цій програмі з 8-ми короткометражок дуже багато доброти... фільми дуже різні за походженням і технікою, але всі вирізняються надзвичайною оригінальністю.

Le monde

Кожен, хто має очі та смак до графічного й пластичного мистецтва, побачить, що ці маленькі естетичні об’єкти дарують стільки ж задоволення, як ціла художня виставка, і навіть більше, оскільки вони оживають перед нашими очима

Ця пограма багата на несподіванки і безумовно заслуговує на увагу прихильників жанру й не тільки їх.

Думайте інакше, відчувайте інакше – короткометражне кіно створене саме для цього.

Любов дистрибюторів "Future Shorts" до мультиків вилилася у співпрацю з казкарем Сашком, саме за їхнього посередництва ми чекаємо першої мальованої казки. "Arthouse Traffic" взявся допомогти у випуску мультика за казкою відомого Лірника Сашка з київського гурту "ВІЙ".

Думайте інакше, відчувайте інакше – короткометражне кіно створене саме для цього.

Нагадаємо також, українська школа анімації відома у всьому світі. "Укранімафільм" стоїть перед загрозою закриття за борги. За словами директора кіностудії, ситуація спровокована можновладцями. Чи закриють найкращу студію анімаціії в Україні на сьогодні невідомо.

КИЇВ

кінотеатр „Баттерфляй-Ультрамарин”: 29 березня – 1 квітня

кінотеатр „Жовтень”: 5 квітня – 5 травня

ОДЕСА

кінотеатр „MASKI”: 28 березня

клуб „Выход”: 26 квітня

ХАРКІВ

кінотеатр „БОМЕР”: 30 березня – 5 квітня

ДОНЕЦЬК

кінотеатр „МУЛЬТИПЛЕКС”: 24-30 травня