Янукович думає, що без нього Новобогданівку не знесуть

Янукович думає, що без нього Новобогданівку не знесуть

Ситуація, яка склалася за останні роки, переконала, що підходити до вирішення питання утилізації боєприпасів старими методами вже неможливо.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Віктор Янукович, відкриваючи засідання Урядового комітету з питань правової політики, оборони, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, повідомляє прес-служба Кабміну.

Як зазначив Глава Уряду, проект Концепції Державної програми утилізації звичайних видів боєприпасів на 2006 - 2017 роки, який винесено на розгляд на цьому засіданні, цілком спрямований на системний підхід вирішення проблеми утилізації непридатних для використання за призначенням боєприпасів.

Видео дня

„Переконаний, що в цьому питанні ми з вами повинні навести порядок. Ця проблема існує і крім нас її ніхто не вирішить”, - підкреслив Віктор Янукович.

На думку Прем’єр-міністра, утилізація надлишкових озброєнь і боєприпасів відповідно до Державної програми утилізації звичайних видів боєприпасів дозволить не тільки ліквідувати загрозу для безпеки українських громадян, але і сприятиме успішному реформуванню Збройних Сил Україні, а також вирішенню багатьох питань, існуючих сьогодні на міжнародному рівні.