Рада Європи звинуватила 14 лідерів держав у брехні

162
Рада Європи звинуватила 14 лідерів держав у брехні

Голова слідчої комісії Ради Європи Дік Марті повідомив, що має докази того, що ЦРУ здійснювало незаконні таємні перевезення підозрюваних у тероризмі територією ЄС та країн-кандидатів та вступ до Європейського союзу.

За словами Діка Марті, докази у вигляді фотографій йому надали громадяни Великобританії, які у вільний від роботи час спостерігали за польотами. Марті зазначив, що раніше не розумів і зневажав людей, що мають таке дивне хобі, як фотографування літаків. Втім нині вони стали слідчому в пригоді. Тепер Дік Марті має документальні підтвердження, що ЦРУ здійснило принаймні 6 таємних рейсів на території Європи.

Видео дня

Марті зазначає, що керівники 14 держав – членів Ради Європи не говорять правду про такі перевезення і відмовляються сприяти розслідуванню. А уряди Польщі та Румунії до того ж приховують існування на їхній території секретних в’язниць ЦРУ.

За словами Діка Марті, нині громадськість мовчить, оскільки мова йде здебільшого про незаконне поводження із людьми, що сповідують іслам. Але не відомо, хто може опинитися на їхньому місці завтра.