Вітренко заспівала дуетом з Віктором Павліком

354
Вітренко заспівала дуетом з Віктором Павліком

Проект «Пісні з зірками» стартує тільки 6 жовтня, а розмови про нього все активізуються. Відкрились таємниці хто з ким співає, і як проходили зйомки програми.

Третє місце за оцінкою журі отримав дует Наталя Валевська та Олімпійський чемпіон зі штовхання ядра Юрій Білоног.

Але результатом співачка і її команда не задоволені. Як розповідає чоловік та продюсер Наталя Валевської, були створені нерівні умови. Спочатку зіркам сказали, що артисти співають з політиками та спортсменами, а потім в дуетах з’явились і ведучі, які теж є творчими людьми і камери та сцена для них звична обстановка, в якій вони почувається розкуто.

Видео дня

Юрій Білоног, м’яко кажучи, не співає. І у зв’язку з підготовкою до чемпіонату репетицію вдалось провести лише один раз. Всі фактори звичайно ж не сприяли розкриттю Юрія, як артиста. Але, не зважаючи це, дует Валевська-Білоног – посів почесне 3 місце.

Але такий результат продюсер Наталі вважає несправедливим. До того ж, на його думку, журі не мало право оцінювати конкурсантів, бо мали свої конкретні інтереси. Визначати переможця мали глядачі. І хоч вони ще будуть голосувати, але попередні результати вже все ж таки формують картину.

Друге місце — Наталя Вітренко та Віктор Павлик. Репетирувати їм вдалось 3 рази. «Наталя Михайлівна молодчинка! – каже Віктор Павлик. — Дуже старалась».

Наталі Вітренко, то їй було важко, бо вона до творчості стосунку ніякого не має, і так щоб співати — ніколи не співала. Але вона не побоялась спробувати і зробила майже неможливе — в короткий термін вивчила доволі важку італійську пісню «Cosa cei» і що найважливіше — заспівала її вживу з оркестром.

Віктор Павлик називає це дуже великою її перемогою і серйозним досягненням. Він дуже хвилювався за Наталю Михайлівну під час виступу, підтримував її. Але не дивлячись на всі труднощі цей дует посів друге місце.

Перше місце журі присудило Лаймі Вайкуле та Антону Мухарському. Цей дует вийшов просто зірковим, бо Антона до «неспівака» віднести не можна. Він хоч і телеведучий, але має за плечима 12 років роботи в театрі, до того ж бере участь у рок-гурті і навіть має свою пластинку. І звичайно ж, Лайма Вайкуле своїм авторитетом звертала на себе особливу увагу. Тож, журі присудило «солов’ям» найвищий бал.

Результати шоу засмутили спортсменів, бо люди, які звикли завжди бути першими, важко переживали через таку невдачу. Але кінцеві результати визначить глядач. Подивимось чи співпадуть вони з думкою журі.

Обирати доведеться також серед таких дуетів: Ані Лорак&Василь Вірастюк, Олег Скрипка&Юрій Стоянов, Виталий Козловський&Влада Литовченко, Лілія Підкопаєва&Гарик Кричевський, Аня Сєдакова&Юрій Кот, Наталя Корольова&Сергій Сивохо, Маша Єфросиніна&Ді-джей Паша, Владимир Гришко&Владимир Данилець, Гайтана&Борис Барський, Владимир Семиноженко&Альона Вінницька. Неллі Уварові&Кузьма.