УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Глава уряду зрадіє, якщо випросить у росіян долар

Глава уряду зрадіє, якщо випросить у росіян долар

Віктор Янукович не готовий сказати, чи буде переглядатися газова угода, підписана в січні 2006 року. «В 2006 році працював уряд Єханурова, і ми погодились, що наш уряд є правонаступником того уряду. І я проти, щоб ми змінювали будь-які питання, які суперечать інтересам України», - заявив Янукович.

Видео дня

Він додав, що стосовно газового питання ще будуть переговори з Росією, в тому числі і в Сочі, і українська сторона буде прагнути хоч трохи зменшити ціну. «Якщо ми її зменшимо хоч на 1 долар, це вже буде велике досягнення».

Віктор Янукович дав доручення Мінпаливенерго та Мінекономіки на кінець тижня підготувати робочу нараду, що стосується цінової політики на нафту та нафтопродукти. «Зараз треба вгальмувати ціни на нафту та нафтопродукти», - заявив Янукович. На питання журналістів, якою він бачить ціну на бензин, Янукович відповів: «Ми би хотіли мати 4,70-4,80 за 1 літр». Однією з причин стрибка цін на бензин Янукович вважає роботу нафтопереробних заводів не на повну потужність. «Ми розуміємо, що ми мали таку політику, коли наші заводи завантажувалися на 20%, працювали в збиток і не платили податків». Прем’єр-міністр додав, що уряд буде робити все необхідне, щоб нафтопереробні заводи були завантажені на 100%.