УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

«Фізична розправа - це не метод боротьби за владу»

«Фізична розправа - це не метод боротьби за владу»

Таку заяву зробила фракція БЮТу Броварській райраді

Видео дня

14 серпня 2006 року, о 12-ій годині, в конференц-залі УНІАН (Хрещатик, 4) відбулася прес-конференція, темою якої був злочинний напад 10 серпня, о 15-ій годині, на голову Броварської районної ради Олександра Олексійовича Гладишка в його кабінеті з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень.

У прес-конференції взяли участь уповноважений представник фракції БЮТ у Броварській райраді, депутат, голова бюджетної комісії районної ради Іван Іванович Беца, лікар швидкої допомоги і депутат цієї ж ради Олександр Петрович Воєвуцький.

Останнім часом у Броварському районі Київської області склалася дуже напружена, криміногенна ситуація, що серйозно загрожує основам представницької влади в районі, свободі волевиявлення і праву місцевої громади на самовизначення.

Намагаючись будь-що утриматися при владі, шляхом шантажу і погроз аж до застосування грубої фізичної сили, голова Броварської районної державної адміністрації Діденко Микола намагається відсторонити від виконання обов'язків законно обраного голову Броварської районної ради Олександра Олексійовича Гладишка, переслідує депутатів райради, котрі не поділяють його поглядів.

Програвши вщент вибори 26 березня 2006 року до районної ради від НРУ, де він балотувався як кандидат у депутати Броварської райради, Діденко М.Ф., не гребуючи найбруднішими методами захоплення влади у районі, намагається пересісти в крісло голови ради, застосовуючи при цьому до опонентів кримінальні методи політичної боротьби.

11 червня 2006 року було скоєно напад на голову Броварської районної партійної організації «ВО «Батьківщина» 64-річну Галину Степанівну Нетягу, яка після цього стала, фактично, інвалідом.

10 серпня 2006 року група працівників РДА, а також Саюшкін СП., Стужук О.В., Семененко В.І., Малякін І.М., Луценко І.М., увірвалися до кабінету голови Броварської районної ради Олександра Гладишка з вимогою добровільно відмовитися від повноважень голови районної ради, віддати печатку і ключі від кабінету. Після відмови останнього виконати їхні зухвалі вимоги до нього була застосована груба фізична сила. Від нанесених побоїв голову Броварської районної ради госпіталізовано у лікарню зі струсом мозку та багатьма забійними травмами, практично, усіх частин тіла. Стан здоров'я потерпілого дуже тяжкий: його постійно нудить, і він часто втрачає свідомість.

Всі ці злочинні дії замовлялися, координувалися та направлялися безпосередньо головою Броварської районної державної адміністрації Діденком М.Ф., котрий знаходиться в тісних ділових і дружніх стосунках з місцевим організованим кримінально-злочинним угрупуванням, за допомогою якого тероризується район та висловлюються погрози депутатам.

За потурання Діденка М.Ф., бездіяльності боротьба за владу в районі Броварського районного відділу МВС України, прокуратури та інших правоохоронних органів району і області боротьба за владу в районі набуває злочинного характеру .

Іван Іванович Беца прокоментував присутнім журналістам Звернення депутатів Броварської районної ради Київської області до Президента України, суть якого зводилася до висловлення недовіри голові Броварської районної державної адміністрації Діденку М.Ф. та до прохання прийняти рішення про його відставку із займаної посади і притягнення до кримінальної відповідальності.

Фракція БЮТу Броварській районній раді.