УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Прем'єр божиться, що не віддасть ні сантиметра труби

Прем'єр божиться, що не віддасть ні сантиметра труби

Під час візиту до Сочі 15-16 серпня прем’єр-міністр Янукович має намір зустрітися з Президентом РФ Путіним, Татарстану Назарбаєвим і Узбекистану Каримовим. Янукович розповів, що він вже встиг порадитися з Президентом Віктором Ющенко щодо завтрашньої поїздки в Сочі. «Я отримав всі необхідні відповіді на питання, що мене цікавили. Після повернення я зустрінусь з Президентом знову», - розповів Янукович. За його словами, головне завдання українського прем’єра на зустрічі в Сочі - це підготовка першого засідання міждержавної комісії Ющенко-Путін. Також під час роботи міжурядової групи Янукович буде піднімати питання постачання газу в Україну.

Видео дня

Янукович також вважає, що стратегічне питання для України - це участь нашої держави у розробці газових родовищ в Росії. Це питання також буде обговорюватися на самміті «ЄврАзЕс».

Прем’єр-міністр України Віктор Янукович стверджує, що газотранспортна система повинна бути у власності України. «Скільки я буду працювати - ця система буде українською. Я ніколи не буду робити те, що суперечить національним інтересам». Разом з тим, Янукович вважає, що в реконструкції «труби» повинні брати участь «наші партнери з усіх кінців світу».