УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Прем'єру нагадали, що він отримав чудовий спадок (+відео)

Прем'єру нагадали, що він отримав чудовий спадок (+відео)

Гайдуцький: пряма мова. Відеосюжет 1,70 МБ

Видео дня

(відео "5 каналу")

11 серпня, в Секретаріаті Президента відбувся брифінг голови служби соціально – економічної політики Павла Гайдуцького. Під час брифінгу він розповів про стан економіки в Україні.

Гайдуцький відзначив, що динаміка промислового виробництва в країні вийшла на постійне зростання. Зокрема, зросли показники і у харчовій та деревообробній промисловості. Разом з тим відзначається і висока динаміка соціального розвитку. Так за словами Гайдуцького, за останні 7 місяців заробітна плата та пенсія зросли майже на 20%. А травень-липень стали «феноменальними» місяцями, оскільки за останні 5 років жодного разу не було ситуації, коли відбувалося одночасне зростання як економіки, так і соціальної сфери. На думку Гайдуцького, як і прогнозувалося раніше, Україна стає на шлях соціально орієнтованої економіки.

За останні 7 місяців збереглася і макроекономічна стабільність. Так, показник інфляції становить 3,8%, відбулося зниження зовнішнього боргу, виконання бюджету становить 1,2%, збільшення надходжень до бюджету майже 13% в порівнянні до минулого року.

«Економічна сфера витримала навантаження, пов’язане з підвищенням цін на газ, і довела, що економіка України стала міцнішою», - заявляє голова служби соціально-економічної політики. Підняття ціни на газ не вплинуло на інфляцію і зростання динаміки промислового виробництва.

Заяву голови Уряду про те, що уряд має намір відстрочити приєднання України до плану дій щодо членства в НАТО коментувати відмовилися посилаючись на те, що не чули самої заяви. Проте, змогли прокоментувати заяву Януковича щодо вступу до СОТ. Павло Гайдуцький вважає, що глава Уряду мав на увазі не небажання уряду йти до СОТ, а те, що перед Україною стоїть багато питань, які необхідно вирішити до того, як стати членом СОТ. Це прийняття законів і продовження переговорного процесу. Крім того, є й інші фактори, які не залежать від України. Такі, як призначення сесії СОТ, на якій буде розглянуто питання вступу до цієї організації України.