УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Справжня українська пошта - найбільша скринька, 12 августа 2006

375
Справжня українська пошта - найбільша скринька, 12 августа 2006

Вже не перший тиждень продовжується тестування безкоштовного поштового сервісу «Обоз».

Видео дня

Навіщо ми зробили ще одну пошту? Де та причина, по якій саме наш сервіс може Вам знадобитися?

Декілька доменних імен. Вибирайте те з них, яке Вам до душі.

Mailoboz.com

Mailoboz.com.ua

M-oboz.com

M-oboz.com.ua

Moboz.com.ua

Необмежений дисковий простір. Після реєстрації Ви одержуєте дискову квоту в 1 гігабайт. Якщо Вам цього простору не вистачить, звертайтеся – зробимо ще більше.

Новий підхід до обробки вкладених файлів. Напевно, Ви стикалися з ситуацією, коли в лист вкладено декілька файлів, і кожен файл доводиться зберігати вручну, що не дуже зручно. У пошті @oboz.com.ua все простіше: всі вкладені в лист файли можна заархівувати ще на поштовому сервері і викачати один zip-архів.

Можливість красиво оформити лист. Для написання листа використовується візуальний редактор, в якому можна підбирати шрифти, змінювати їх колір, змінювати форматування тексту.

Сортування і фільтрація. Тепер Ви можете застосовувати дворівневе сортування листів. Перший рівень – Ви можете переміщати лист в теку, як це традиційно робиться. Другий рівень – розкладені по різних теках листи можна відзначати за допомогою прапорця «Важливе» («Важливе») і тоді цей лист знаходитиметься, окрім теки, в списку «Важливі». Таким чином, все найважливіше завжди буде легко знайти.

Сервер пошти підключений до точки обміну трафіком UA-IX. А значить, ті користувачі, які платять за різними тарифами за «Україну» і «Світ», зможуть заощадити на трафіку.

Постійний розвиток. Не все відбувається так швидко, як хотілося б, але Ви можете бути впевнені, що пошта @oboz.com.ua розвиватиметься, і не методом бездумного копіювання того, що було вигадане до нас, а шляхом створення найзручнішого поштового сервісу, втілення кращих ідей. Ми не вигадуємо велосипед, ми робимо його максимально зручним. :)))))))))))))))

Двомовний інтерфейс. Головна сторінка виконана українською мовою. Це -  «справжня українська пошта». Проте при реєстрації (або згодом, в призначених для користувача настройках) Ви можете вибрати для себе російську мову інтерфейсу, якщо Вам так зручніше.

Прямий контакт з командою розробників. Так, Ви можете написати гнівного листа безпосередньо мені, висловивши в ньому будь-які побажання, про які обов'язково дізнаються всі розробники. Окрім української і російської я розумію англійську, німецьку, бобруйсько-подонківську і мат. Пишіть – [email protected] До речі, листи, відправлені не з адреси «@oboz.com.ua», будуть прочитані і забуті.

Це все безкоштовно. А кого зараз цим здивуєш?

P.S. Допоки ще вільна сила-силенна коротких адрес. Та й користуватися поштою вже можна – листи успішно відправляються і надходять. Нехай напис «Тестова версія» Вас не лякає.