УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Речник прем’єра переспав з пропозицією Ганни Герман (+відео)

Речник прем’єра переспав з пропозицією Ганни Герман (+відео)

Янукович відверто розповідає, за яких обставин йому сподобався Денис.Відеосюжет 2,13 МБ

Видео дня

(відео "1-го Національного")

10 серпня відбулася прес-конференція Прем’єр-міністра України Віктора Януковича. Під завісу спілкування з пресою Віктор Федорович розповів, як у нього з’явився новий прес-секретар.

В.Я.: «Ви знаєте, що це нова людина. Ви, мабуть, з ним знайомі. Я хотів би, щоб Денис трошки за себе сказав - хто він, як він до мене попав. І хай каже відверто - я йому дозволяю. Прозоро сказати».

Денис Іванеско: «Ця історія дуже схожа була на те, як потрапила Ганна Герман у прес-секретарі Віктора Федоровича. Після того, як Ганна Герман була у нас на УТ на ефірі, вона зробила таку несподівану пропозицію. Я взагалі не мав наміру на неї погоджуватись. Але зрештою, після того, як я переспав ніч…»

В.Я.: «Я тільки зроблю невеличке уточнення. Коли я був на першому каналі, я звернув увагу… Багато було людей, яких я бачив вперше. Мені сподобався в цілому колектив. Це були сучасні люди, молоді. Мені цікаво було з ними розмовляти. Але серед них був Денис. Я звернув на нього увагу - він такий чутливий був до різних питань, реагував дуже швидко. Тобто реакція в нього нормальна. Я сказав: «Треба подивитись на цього хлопця на майбутнє. Він мені сподобався». І коли я про це сказав, виконавці мені напам’ятали про це і ми запросили. Зараз ми почали працювати.

Я вважаю, що дуже важливо, щоб поряд зі мною була людина незаангажована. Я вважаю, що Денис саме такий є - незаангажований, і щоб він, як кажуть, з вами дихав одним повітрям. Також щоб і ви це відчували. Для мене це також дуже важливо».

фото сайт "Радіо 105.5"