УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Використовуйте усі можливості "ФотоОбозу"!, 11 августа 2006

300
Використовуйте усі можливості 'ФотоОбозу'!, 11 августа 2006

Аби розкрити для себе усі можливості "ФотоОбозу", Вам треба зареєструватись. Після цього Ви зможете легко створювати альбоми та публікувати в них фотографії.

Видео дня

Ви можете безкоштовно розмістити необмежену кількість фотографій.

Ви можете обмежувати доступ сторонніх користувачів до Ваших альбомів - достатньо при публікації альбому не позначати пункт "Дозволити перегляд іншим користувачам". В такому разі Ваш альбом зможуть переглянути лише ті користувачі, яким Ви надішлете запрошення. І лише після реєстрації на "ФотоОбозі".

Памятайте, що усі фотографії, призначені для загального перегляду, проходять попередню модерацію - таким чином ми захищаємо наших відвідувачів від протизаконних публікацій.

Чим «Фотообоз» відрізняється від інших фотосайтів? 1. На персональній сторінці ви можете створювати альбоми і розміщувати в них свої фотографії як вважаєте за потрібне.

2. При завантаженні фотографії в альбом сайт автоматично змінює її розмір до 512 пікселів по довшій стороні.

3. Продуманий і простий дизайн зі зручним інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом

4. Кількість альбомів які бажаєте створити чи кількість фото, які завантажуєте не лімітовано.

Що таке «альбоми»?

Віртуальна галерея автора максимально спрощена для зручності користування. Складається з альбомів. В альбомах розміщуються Ваші фото. Автор може створити стільки альбомів – скільки йому необхідно (До прикладу: «Природа», «Сім’я», «Мої портрети» і т.д.) і надалі публікувати в них свої роботи.

Які обмеження на розмір і об’єм фотографії?

Не обмежено.

Як мені завантажити фотографії на сайт? Якщо Ви не зареєстровані

Вам потрібно зареєструватися, заповнивши анкетні дані. Після заповнення анкетних даних і відправки їх на сервер перевірте поштову скриньку, яку вказали при реєстрації. Там має знаходитися лист з підтвердженням реєстрації. Для підтвердження натисніть на лінк, який вказано у листі і введіть на сторінці, яка відкрилася, свій реєстраційний код. Після відправки коду ваш обліковий запис користувача буде активовано.

Для зареєстрованих користувачів

Щоб увійти на свою сторінку – вкажіть в полях входу адресу поштової скриньки та пароль. Після здійснення входу автоматично потрапите в розділ сайту «Моя сторінка». Натисніть на кнопку «Створити новий альбом» (якщо ви ще не маєте створеного альбому або ви хочете завантажити фото в окремий). Вкажіть назву та інші необхідні дані. Після створення альбому натисніть на кнопку, яка знаходиться під альбомом, «Додати фотографію». Натиснувши кнопку «Огляд» виберіть на своєму комп’ютері фото яке бажаєте завантажити. Вкажіть назву і тематику. За бажанням можна додавати опис і ключові слова які полегшать пошук конкретної фотографії. Натисніть кнопку «Завантажити». Поля «Назва і тема» обов’язкові.

Також є можливість додавання в альбом до 10 фотографій одразу. Для цього потрібно натиснути посилання «Додати групу фотографій» під альбомом. При завантаженні обов’язково вказуйте назви.

Як додати коментар до фото?

Якщо Ви зареєстрований користувач і увійшли на сайт через форму входу (авторизувалися), відкрийте фото, яке Ви хочете прокоментувати, і під ним в текстовому полі наберіть коментар, після чого відправте. Авторизовані користувачі можуть залишати коментар як від свого імені, так і анонімно. Користувачі, які не авторизувалися, не можуть залишити коментар.