УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Знайдено Біблію Гітлера з 12-ма заповідями

180
Знайдено Біблію Гітлера з 12-ма заповідями

У Німеччині знайшли Біблію, відредаговану колишнім фашистським диктатором Адольфом Гітлером. Він змінив не тільки зміст, але й заповіді.

Видео дня

У 1940 році фюрер надрукував більше 100 тисяч екземплярів "власного Священного Писання". Однак про "гітлерівську Біблію" довгий час майже нічого не було відомо. Віруючі спалили майже весь тираж. Однак кілька екземплярів учені все-таки знайшли в німецьких церквах - ще наприкінці 80-х років. Але тоді їх сховали від громадськості.

- У 39-му році Гітлер зібрав групу теологів, які повинні були переписати Новий Завіт і довести, що Ісус не був євреєм, - розповів про "заповіді від фюрера" і про інші особливості "гітлерівської Біблії" фахівець з релігійної історії Третього рейху Ганс Йогбас.

За його словами, створили Інститут з дослідження і ліквідації єврейського впливу на німецьку церкву. Цей інститут і випустив у 1940 році книгу "Німці з Богом" - переказ Нового Завіту за версією Гітлера. Передбачалося, що вона стане в німців на один рівень з "Моєю боротьбою" ("Meіn Kampf"), "біблією націонал-соціалізму".

Теологи Рейху виключили з молитов усі слова, що мають єврейські корені, - такі як "алилуя" і "месія". А назву "Єрусалим" змінили на "Вічне місто Бога". Розп'яття Ісуса Христа представлялось як результат його боротьби з євреями. Як доказ німецькі богослови випустили 250-сторінкову працю.

- Ісус дійсно народився в Назареті, але він був арійцем, а не євреєм, - стверджували вчені.

Гітлер навіть "відредагував" 10 біблійних заповідей, довівши їхню кількість до 12 і вилучивши такі "застарілі", на його думку, як "не вбий" і "не вкради".

Заповіді за Гітлером:

1. Поважай свого фюрера і Бога.

2. Зберігай кров чистою, а честь - праведною.

3. Будь напоготові пожертвувати собою заради інших.

4. Зберігай свою власність.

5. Довірся Господові всім серцем.

6. Збережи свою спадщину і намагайся її збільшити.

7. Будь добрим перед Богом.

8. Пам'ятай: почуття не брешуть.

9. Твоє життя і твоє тіло святі.

10. Допомагай і прощай.

11. Шануй батька і матір. Будь хорошим прикладом для своїх дітей.

12. У житті важливі чесність і відданість

http://gazeta.ua/