УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Порошенко сховається за новим ім'ям

225
Порошенко сховається за новим ім'ям

Зареєстрований Державною комісією з цінних паперів і фондового ринку у вересні 2005 року закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд “Петра Порошенко” вирішив перейменуватися до закритого недиверсифікованого корпоративного інвестиційного фонду Prime Assets Capital. Про це мовиться в повідомленні фонду.

Видео дня

Відповідне рішення ухвалили акціонери фонду на зборах 8 серпня.

Фонд зареєстрований у формі відкритого акціонерного суспільства.

“Всі права і обов'язки відкритого акціонерного суспільства “Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд “Петра Порошенко” в повному об'ємі зберігаються за відкритим акціонерним суспільством “Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд Prime Assets Capital” як його правонаступником”, — мовиться в повідомленні.

Як повідомлялося, у вересні 2005 ГКЦБФР зареєструвала відкрите акціонерне суспільство “Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд “Петра Порошенко”.

Інвестфонд був внесений до Єдиного державного реєстру інститутів сумісного інвестування 16 вересня.

За даними Агентства по розвитку інфраструктури фондового ринку, за станом на 1 січня 2006 року 100% акцій ВАТ “Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд “Петра Порошенко” належало Петру Порошенко (в даний час — депутат Верховної Ради від Блоку “Наша Україна”).

http://ukrrudprom.com