newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

В «Нашій Україні» соціалістів вважають дівчатами з Окружної

В «Нашій Україні» соціалістів вважають дівчатами з Окружної

Лідер соціалістів несе відповідальність за цілісність коаліції. Про це попередив Олександра Мороза народний депутат від «Нашої України» Борис Безпалий, повідомляє прес-служба НУ.

Видео дня

«Наша Україна» завжди була надійним партнером, який дотримувався своїх зобов’язань перед партнерами. Завжди їх виконувала і в частині голосувань. Того ж ми чекаємо і від наших партнерів соціалістів», — наголосив Беспалий.

«Соціалісти в цьому голосуванні несуть відповідальність за цілісність щойно створеної коаліції. Зараз дії їх лідера ставлять цілісність коаліції під загрозу», — сказав народний депутат.

Він підкреслив, що «Наша Україна» завжди виступала за те, щоб усе відбувалося у точній відповідності до регламенту.

«В цілому не має значення, відбудеться голосування сьогодні чи завтра. Це голосування може стати перевіркою дієздатності коаліції. Наскільки партнери по коаліції є відповідальними по відношенню один до одного, наскільки вони дотримуються підписаної угоди», — заявив Безпалий.

Інший представник «Нашої України» Юрій Артеменко додав: «Невідомо, які мотиви у Олександра Мороза, але він має усвідомлювати, що якщо представники його фракції не підтримають кандидатуру, висунуту згідно угоди «Нашою Україною», то це поставить під сумнів існування Коаліції взагалі. Тобто соціалісти можуть похоронити надію людей на демократичну більшість у парламенті. Сподіваюся, що голосування за посаду спікера у парламенті розставить все по місцях і покаже, хто є справжнім політиком, державним діячем, а хто — дівчинкою з Окружної».