УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Руслана влаштувала дикість в турецькому амфітеатрі

Руслана влаштувала дикість в турецькому амфітеатрі

28 липня вночі відбувся концерт Руслани в турецькому амфітеатрі Апендос, що розташований неподалік Анталії. Ця історична будівля бачила всяке, але тим не менш с самого початку організатори побоювалися, чи витримає вона нестримну дику енергію Руслани. Окрім того, існують певні звукові обмеження виступів у Апендосі. З цим свого часу довелося змиритися і Мадонні. Як відомо, якість звуку для Руслани понад усе. Тому існувала реальна загроза відміни концерту в амфітеатрі, який збудували за 3000 років до н.е. Втім, на радість численних гостей, було досягнуто компромісу з технічним персоналом Апендоса, і концерт відбувся.

Видео дня

В амфітеатрі Руслана представила вже легендарні „Дикі Танці”, а також частину нової програми. Разом з нею на сцені виступала турецька група професійний барабанщиків „Гарем”. Завдяки особливостям Апендоса, пісні Руслани здавалися ще гучнішими. Хоча загалом звучання відрізнялося від звичного.

Серед турецьких глядачів було багато європейців та росіян. Руслана не змогла стриматись, щоб не звернутися до сусідів з привітанням, яке завершилося вічною та глобальною для наших братніх народів істиною: „Україна любить Росію!” І одразу за цим зазвучали слова романтичної балади „Я тебе люблю”. Зал після слів Руслани гучно скандував „Україна!”, і вмить стих. У руці кожного запалав маленький тендітний вогник. Багатонаціональну публіку Апендоса було підкорено...

Планується, що Руслана дасть ще один виступ неподалік Анталії, а потім завітає з концертами у протилежний кінець Туреччини. При цьому нею опікуватиметься той самий охоронець, що на Євробаченні охороняв Джорджа Буша.

Вже сьогодні Руслана запрошена на офіційний прийом до губернатора та мера Анталії.