УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Том Круз вважає, що його новонароджена донька поки не існує

408
Том Круз вважає, що його новонароджена донька поки не існує

У Тома Круза, можливо, немає ніякої доньки Сури, яку, як було оголошено, родила йому акторка Кеті Холмс. Принаймні, дитини дотепер ніхто так і не бачив. Щоправда, не виключено, що дівчинку просто готували до саєнтології.

Видео дня

За 3,5 місяці з моменту передбачуваного народження дитину не бачила жодна людина в Голлівуді. Американські таблоїди призначили нагороду в $1 млн за перші фотографії Сури.

Однак папарацці, які цілодобово чергують біля будинку зоряної пари, так і залишилися ні з чим.

Проте джерела, близькі до родини, повідомили, що донька в Круза і Холмс усе-таки народилася. Але акторам-саєнтологам заборонено її показувати. За звичаями секти, в яку входить актор, тільки її члени, які займають керівні посади - єдині люди, які можуть побачити новонароджену.

За словами друзів родини , Круз і Холмс самі донедавна вважали, що їхня донька "поки не існує". Згідно з теорією саєнтологів, перші місяці свого життя дитина проводить у потойбічному світі і приходить у цей світ тільки після певного ритуалу, що називається "прихід дитини на землю". Нещодавно до зоряної пари таємно приїжджали близько 10 членів секти, які "спустили Суру на землю". Після ритуалу новонароджена буде ще кілька місяців "набиратися сил для життя на землі".

За словами актора, "саєнтологи впевнені, що якщо в дитинстві ви здобуваєте негативний життєвий досвід - травму або хворобу, то в наступному ви не зможете його забути".

http://gazeta.ua/