УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Томенко зрозумів, чим учора займалися у Президента

165
Томенко зрозумів, чим учора займалися у Президента

Коментуючи результати вчорашнього круглого столу за участю Президента та проект Універсалу національної єдності, запропонований Віктором Ющенком, заступник керівника БЮТ Микола Томенко зазначив, що вчорашня дискусія засвідчила головну неоприлюднену проблему підписання цього документу. На його думку, вона полягає у вирішенні питання: як зробити так, щоб комуністи вийшли з «антикризової» коаліції, а «Наша Україна» увійшла вже у нову коаліцію без них, повідомляє прес-служба БЮТ.

Видео дня

Говорячи про характер розмов на круглому столі, заступник керівника БЮТ зробив висновок, що дискусія навколо питань співпраці з НАТО, а також про ставлення різних політичних сил до мовної та земельної проблеми була штучною і робилася для того, щоб «витіснити» у псевдо-опозицію комуністів, а на їхнє місце залучити «Нашу Україну».

На переконання Миколи Томенка, реальна дискусія відбувається не на круглому столі у Президента. «Вона зводиться до розподілу посад в системі виконавчої влади та впливу у системі бізнесу. В цьому плані більш чесною виглядає Партія регіонів, яка прямо говорить, що ключовим питанням зараз є те, скільки посад віддати «Нашій Україні», - зауважив народний депутат.

На його думку, Універсал національної єдності - це лише прикриття домовленостей про розподіл посад. «В нинішньому переговорному процесі є тільки одна інтрига – чи з’явиться «Наша Україна» в оновленій коаліції і чи вдасться їй знайти механізми «витіснення» комуністів та можливість зайняти їхнє місце в «антикризовій» коаліції, яка отримає вже нову назву – «коаліція національної єдності», - вважає заступник керівника БЮТ.

Він наголосив, що в будь-якій ситуації Блок Юлії Тимошенко залишається на своїх позиціях. «Свої принципи та передвиборчу програму ми на посади не міняємо», - підсумував Микола Томенко.