УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Українського «терориста» не випустять з Росії (+відео)

Українського «терориста» не випустять з Росії (+відео)

Відеосюжет 1,71 МБ

Видео дня

(відео ICTV)

Громадяни України, яких затримали у московському аеропорту «Шереметьєво», перебували в сталі алкогольного сп’яніння. Про це повідомив під час брифінгу заступник директора департаменту консульської служби МЗС України Сергій Альошин.

Також за інформацією МЗС, українські громадяни, які хотіли потрапити на борт літака Москва-Петропавловськ-Камчатський порушили певні процедури, встановлені російським законодавством.

Компанія українців складалася з 8 осіб. Вони намагалися вилетіти з аеропорту «Шереметьєво». Семеро з них вже потрапили у літак, восьмого не пропускали. Після чого з літака були зняті і решта українців. За словами російської сторони, поводилися вони не надто чемно.

Також представник МЗС запевняє, що на сьогодні інцидент вичерпаний і уже сьогодні ввечері громадяни зможуть вилетіти до Петропавловська-Камчатського.

Проти наших громадян попередньо була відкрита справа за фактом тероризму, хоча уже зараз їхні дії не розцінюють як такі, що несуть загрозу Російській Федерації.

Один з громадян України дав підписку про невиїзд з Росії. Після поїздки до Петропавловська-Камчатського він зобов’язався повернутися до Москви для того, щоб дати покази слідству.