УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Третьяков обурений, що Єхануров - знову прем'єр

Третьяков обурений, що Єхануров - знову прем'єр

“25 липня так звана Антикризова коаліція у Верховній Раді, порушивши Конституцію, без подання Президента України, проголосувала за затвердження нового складу Уряду України на чолі з прем’єр-міністром Юрієм Єхануровим. Ця коаліція вважає, що таким чином вона стабілізувала політичну ситуацію та розв’язала питання парламентської кризи”, - сказав член фракції «Наша Україна» Олександр Третьяков, повідомляє прес-служба НУ.

Видео дня

«Я вітаю новообраного прем’єр-міністра України та весь склад Кабінету Міністрів з переконливою перемогою. Однак, як законослухняні громадяни, ми вимушені звернутися до Конституційного Суду України щодо конституційності сьогоднішнього голосування щодо Уряду Юрія Єханурова», - зауважив Олександр Третьяков.

За його словами, після отримання відповідного висновку Конституційного Суду фракція «Наша Україна» розгляне питання співпраці з новим Урядом.

Представник «Нашої України» висловив сподівання на те, що після таких хоч і невитриманих процедурно, але конструктивних по-суті кроків з боку Антикризової коаліції парламент зможе ефективно та злагоджено працювати, а політичні сили, що входять до коаліції, нарешті відкинуть власні політичні амбіції та підтримують ініціативи нового Уряду, спрямовані на покращення соціально-економічної ситуації в Україні.

фото Дима Богданов/ОБОЗ