УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Новий уряд Польщі готовий подовжити Одеса-Броди

1,0 т.
Новий уряд Польщі готовий подовжити Одеса-Броди

Міністр економіки нового польського уряду заявив, що Варшава готова у будь-який час підписати угоду з Україною про подовження нафтопроводу Одеса-Броди-Гданськ.

Видео дня

На думку експертів, втілення цього проекту в життя дозволило б надати польсько-українським взаєминам нової динаміки.

Однак у Варшаві Андрій Рибалт, польські урядовці наголошують, що через відсутність в Україні нового уряду переговори зараз проводити недоцільно.

Міністр економіки Польщі, Піотр Возняк, відповідальний за енергетичну безпеку в уряді Ярослава Качинського, повідомив, що Польща готова у будь-який момент підписати з Україною міждержавну угоду про подовження нафтопроводу Одеса-Броди до Плоцька. Однак, як зазначив міністр, з огляду на нинішнє політичне становище в Україні, це неможливо. Водночас міністр Возняк наголосив, що, як він висловився, «українські сусіди вже виконали одну з найскладніших технічних умов проекту» і додав – «такі великі і важливі проекти, які по суті змінюють архітектуру постачання палива у значній частині світу, вимагають гарної політичної підтримки. На даний момент ми не можемо сісти за стіл переговорів із українськими партнерами, бо в Україні тривають політичні узгодження.